Bezpieczne zabawki dla maluchów – na co zwracać uwagę?

Posted on 28/07/2020 7:39am

Kupujemy potomkom gadżety na urodzinki, Dzień Dziecka – a zazwyczaj bez okazji, jedynie po to, by sprawić radość.
zabawki dla dziewczynek
Author: conskeptical
Producenci kuszą atutami edukacyjnymi, estetycznymi jak też szczególną pomysłowością oferowanych przez siebie wyrobów. Czy jednakże to jest najważniejsze?


Wstępując do marketu z zabawkami możemy się poczuć obezwładnieni bezlikiem wyboru: misie, klocki, lale w każdej możliwej formie, w zestawach niewielkich oraz dużych. Gadżety świergoczące, mówiące, sikające – i takie, którymi sami chętnie byśmy się pobawili, mimo że maluchami już nie jesteśmy.

Musisz odpowiedzieć sobie na pytanie, czy informacje, które opisują prezentowany wątek, są wnikliwe. Jeżeli nie, to przejrzyj stronę www, która zawiera istotne wiadomości.

Zabawki dla bobasów, dla dwulatków, zabawki dla chłopców - asortyment jest ogromny, wiesz się o nim - Czytaj dalej Dobierając pośród tego bogactwa zabawek kierujemy się przede wszystkim marzeniem malucha. Nierzadko zwracamy uwagę również na to, czy zabawka będzie aktywizowała do rozwoju nowych umiejętności na przykład rozpoznawania kształtów, nauki wyraźnej wymowy, opanowania liter. Urok zabawki również się liczy – im ładniejsza, tym bardziej przyciąga spojrzenie. Oczarowani, skoncentrowani na atutach estetycznych, zapominamy nierzadko o tym, co powinno być najważniejszym kryterium przy doborze zabawki, którą damy własnemu bądź zaprzyjaźnionemu dziecku - bezpieczeństwo.


Zabawki dla dziewczynek oraz nie tylko muszą być przede wszystkim bezpieczne i na to w szczególności powinniśmy zwracać uwagę, po więcej - zapraszamy na stronę KrainaZabawy Jak wynika z najnowszych ankiet – co trzecia sprawdzona przez Inspekcję Handlową zabawka dla dzieci nie spełnia wymagań.


Nieprawidłowości jednak nie są niepokojące na szczęście.

Omawiane w tym poście tematy Cię interesują? Jeśli tak, to kliknij ponadto tu - to niezwykle ważna oferta (http://www.wsiz.wroc.pl/certyfikacje-i-kursy/cisco/akademia-sieciowa-cisco/) dla zwolenników takiej problematyki.

Zazwyczaj bowiem na zabawkach nie usytuowano wymaganych przez prawo informacji.

Tags: klocki, zabawki, zestaw