Dla mnóstwa przedszkolaków piaskownica w ogrodzie i zabawki do piasku Tomy to spełnienie najskrytszych marzeń

Posted on 08/04/2020 7:56am

Nadciąga lato, a co za tym idzie mnóstwo kilkulatków spędza wolny czas na polu. Dla malców prawdziwa uciechą są rozmaite place zabaw, miejsca w których swobodnie można biegać , a także takie, w których da się spotkać kumpli z przedszkola. Rodzice powinni często wychodzić z dziećmi na przechadzkę, żeby się przewietrzyły i nawdychały orzeźwiającego powietrza.

Zabawki dla dzieci
Author: Hazwan Norizan
Source: http://www.flickr.com
Głównym punktem każdego placu zabaw jest ogromna piaskownica, w której dzieci tworzą babki z piasku, ogromne zamki oraz przyrządzają wyimaginowane dania. Wielokrotnie właśnie tam nasze pociechy spotykają się z kolegami i koleżankami z przedszkola w czasie wakacji. Brzdącom ciężko wytrzymać bez towarzystwa nieraz przez jeden dzień, zatem o ile mają możliwość to nie należy im tego zabraniać - więcej na z tego, że po zabawie w piachu będą całe brudne? Przynajmniej będziemy mieć pewność tego, iż milusiński spędził niezwykły dzień. Jeśli mieszkamy w domu, warto rozważyć czy piaskownica nie zmieściłaby się na naszej działce. Moglibyśmy wtedy pełnić swoje zadania, a pociecha spędzała dzień tak jak uwielbia. Naturalnie nie można zapomnieć, że trzeba kupić maleństwu zabawki do piasku, ponieważ jeśli weźmiemy te, którymi bawi się w mieszkaniu to natychmiast się zepsują. Godnymi polecenia są zabawki Tomy, jest to zestaw dwóch samochodów, jakie jeżdżą po piasku i nie niszczą się. Z pewnością potrzebne będą też takie zasadnicze gadżety jak łopatka, grabki, foremki i wiaderko - polecamy.

Zabawki
Author: regan76
Source: http://www.flickr.com
Każdą z tych rzeczy trzeba też wziąć ze sobą na wczasy nad morze, ponieważ tam nasze maleństwo będzie miało nieograniczone pole do zabawy. Będzie to najlepsza i największa piaskownica jaką można sobie wyobrazić.

Niezwykle interesują nas Wasze opinie. Czy masz więcej pytań? Jeśli tak, to zachęcamy do pisania. Z chęcią odniesiemy się do najkrótszej wiadomości.

My będziemy mogli się rozluźnić, a nasz smyk będzie wniebowzięty, iż ma tyle przestrzeni na budowane zamków oraz babek. W ogrodzie zazwyczaj mamy jedynie metr kwadratowy, żeby wybudować piaskownicę, a tutaj jest kilkadziesiąt.

Gdy nie mam pomysłu na podarunek imieninowy, na Mikołajki lub jakiekolwiek inne święto dla naszego bobasa, można pomyśleć czy zabawki Tomy nie byłyby spełnieniem marzeń.

Myślisz, że masz więcej pytań? (https://www.brilla.com.pl/k/etui-skorzane-na-klucze/) W takim razie śpieszymy zawiadomić Cię, że w każdej chwili można do nas pisać. Z chęcią odpiszemy na każdą ocenę.

Każde dziecko lubi zabawy w piasku i tworzenie różnych, często dla nas niezrozumiałych rzeczy. Powinno się to jednak zaakceptować i weselić się, ponieważ rozwija to wyobraźnie lepiej aniżeli większą część baśni oraz filmów.

Tags: dom, film, posiłki, łopatka