Dlaczego powinieneś zakupić audiobook Sapkowskiego? Sezon burz niewątpliwie cię nie zawiedzie

Posted on 15/05/2019 10:04am

„Sezon burz” to tytuł długo wyczekiwany przez miłośników Andrzeja Sapkowskiego, mistrza powieści science fiction. Przenosi nas w tajemny świat czarodziejskich intryg, bestii oraz wiedźmińskiej historii, którą przeczytamy z przejęciem. Dobrze jest jednak dla odmiany zdecydować się na „Sezon burz” audiobook, który umożliwi nam poznać losy bohaterów również podczas jazdy autem – lecz przy tym uważajmy, aby czujnie obserwować warunki na drodze, byśmy mogli w spokoju skończyć słuchanie w domu. Dlaczego warto jest zakupić tego audiobooka?


audiobook
Author: Dave Crosby
Source: http://www.flickr.com
Przede wszystkim z racji fabuły, która bez wątpienia cię zainteresuje i możesz jej słuchać we wszystkich miejscach, w których posiadasz do tego właściwy sprzęt. Możesz także położyć się na łóżku i kompletnie wejść w świat magii, wyobrażając sobie scenę po scenie i słuchając głosów płynących z głośnika. Drugą zaletą audiobooka Sapkowskiego (idź do serwisu ) jest doskonała obsada aktorska, która fantastycznie ukazuje panujący w książce klimat – przesłuchiwanie niniejszego audiobooka będzie dla ciebie niebywałą przyjemnością.

W przygotowaniu przedstawianego tytułu brały udział aż 84 osoby, które postarały się, aby odzwierciedlić wymagania osób, które niecierpliwie na nią oczekiwały. Nie można też zapomnieć o wyjątkowej muzyce i efektach dźwiękowych, które powodują dreszcze, przez co dodatkowo wzmagają przeżywane emocje. Czeka na ciebie ponad 13 godzin słuchania – dobrze jest podzielić audiobooka na fragmenty, aby dozować sobie przyjemność dzień po dniu oraz wprost czekać z utęsknieniem na następny moment, kiedy ponownie będziemy mogli wejść w świat stworzony przez autora. Jeśli chciałbyś sprawdzić nagranie nim
audiobook
Author: SITS Girls
Source: http://www.flickr.com
kupisz pełną wersję audiobooka, możesz znaleźć fragmenty na witrynach internetowych sklepów oraz zaznajomić się z jednym z nich, by utwierdzić się w przekonaniu, iż będzie to dobry zakup.


„Sezon burz” to bez wątpienia godna uwagi pozycja, zwłaszcza dla zwolenników powieści fantastycznych. Dobrze jest zakupić ją w formie audiobooka, by jeszcze lepiej poczuć klimat historii oraz móc być jej częścią, jakbyśmy rzeczywiście przenieśli się w tamtą rzeczywistość. Na pewno nie będziemy zawiedzeni, gdyż znakomici aktorzy pokazali maksimum swoich umiejętności, by zadowolić każdego kochającego dzieła Sapkowskiego słuchacza (Fono Polis - tylko konkretne informacje).

Tags: Internet, powieść, audiobook