Dolnośląskie - co trzeba pokazać maluchom?

Posted on 02/05/2020 8:12am

We Wrocławiu, stolicy województwa dolnośląskiego, powinniśmy pokazać dzieciom oszałamiające zabytki na Starym Mieście, szukać wspólnie z nimi komicznych krasnoludków oczekujących na podróżników w najbardziej zaskakujących punktach oraz odwiedzić jeden z największych oraz najciekawszych krajowych zoologicznych ogrodów.


Większą część wartościowych staroci Dolnego Śląska w miniaturce możesz obejrzeć w Kowarach w Parku Miniatur.


tablica
Author: Franklin Park Library
Source: http://www.flickr.com


Opłaca się choć przez godzinę czuć się jak Alicja w Krainie Czarów. Województwo dolnośląskie to także mnogie szlaki podziemne – kopalnia złota, Jaskinia Niedźwiedzia bądź Zespół Sztolni Podziemnych . Nietuzinkowe wrażenia zapewniane!
Powinniśmy też zwiedzić Lokalny Ośrodek Edukacji Ekologicznej w Dziewinie. Jest to też doskonały projekt na wycieczki szkolne. Bogata oferta programowa Ośrodka, malownicze krajobrazy wsi oraz współczesny budynek z infrastrukturą o charakterystyce ekologicznej to kapitalny sposób na czynny wypoczynek maluchów, młodzieży a także dorosłych. Instruktorska kadra sprawi, iż zajęcia będą dla uczestników nie jedynie zabawą, uzupełnioną o wartości naukowe.


Międzyzdroje  - nadmorska plaża
Author: Salon Nowojorski
Source: http://www.flickr.com/


Obojętnie, w której części Wrocławia pojawimy się, możemy być pewni, iż spotkamy dość niepospolitych jego mieszkańców. Mowa naturalnie o krasnoludkach, których liczba oscyluje w granicach trzystu. Nie warto się do niej jednakże przyzwyczajać, rośnie bowiem systematycznie.


Co więcej, chociaż wszelkie krasnale charakteryzują się niedużym wzrostem, każdy posiada nieco inny charakter jak też . Można pobawić się z dziećmi w grę pod tytułem "Kto znajdzie krasnoludka". Jedno jest pewne - w tychże stronach nie możesz się nudzić!

Tags: wypoczynek, oferta, zajęcia