Duże klocki

Posted on 08/10/2021 7:47am

Sporo osób, jeśli usłyszy hasło Barbie wyobraża sobie lalki, ale w tych czasach Barbie to nie jedynie śliczne lalki, to o wiele więcej. Rynek poszedł o kilka kroków dalej i możemy kupować różne gadżety opatrzone nazwą Barbie, są między innymi klocki, które można układać.


Klocki drewniane, zabawki
Author: http://www.sxc.hu
Source: http://www.sxc.hu
Są to mega bloks barbie (link do www), które proponują wiele różnych zestawów. Jeżeli więc nasza pociecha lubi lalki Barbie warto kupić mu dodatkowo duże klocki, które dają możliwość ustawić lalkę Barbie już nie tylko w domku dla lalek, ale również przy stoisku z modą lub na skuterze albo w sklepie zoologicznym. Zestawów tego typu klocków jest wiele, bo producenci pojęli, że to super interes.

Frapuje Cię problematyka poruszana w tym tekście? Zobacz poza tym również inne zbliżone posty - po prostu wejdź tutaj podologia gliwice.

A my, gdy nie będziemy mieli pojęcia, co kupić naszemu dziecku z kolejnej okazji możemy postawić na następny komplet klocków, bo możemy je układać na różne sposoby, więc to zabawka, która będzie się nudziła naszemu maluchowi.

Duże klocki dla dzieci w każdym wieku

Gdy kupujemy zabawki naszym pociechom to bierzemy pod uwagę na sporo różnych kwestii, najistotniejsze jest jednak to czy są przeznaczone dla dzieci w wieku naszych pociech. Zdajemy sobie sprawę, że niektórych klocków nie możemy kupować dzieciom do pewnego wieku, bo jasne jest, że nasze maluchy by je połknęły. Na szczęście producenci pojęli to i zrobili klocki maxi (mega bloks maxi na czyli takie klocki, które są duże i dzieci nie będą mogły ich połknąć nawet gdyby bardzo chciały.

klocki
Author: Oliver Ponsold
Source: http://www.flickr.com
Tak, więc nie trzeba ograniczać się na to, co wiemy o zabawkach, a sprawdzać na bieżąco, co tam możemy kupić, bo stale pojawiają się jakieś nowe opcje. A gdy chcemy żeby nasze dziecko układało klocki od malucha, to musimy zacząć szukać dużych klocków, które nasze dziecko może złapać w rączkę, ale nie da rady ich połknąć. Co ważne tego typu klocki, kiedy ich nie pogubimy, posłużą dzieciaczkom przez długi czas, nawet kiedy już będą starsze, bo im więcej będą miały lat tym większe możliwości dostrzegą przy układaniu klocków. Powinniśmy o tym pamiętać, gdy kupujemy naszym pociechom zabawki, bo potem okazuje się, że w całym mieszkaniu jest mnóstwo zabawek, z którymi suma summarum nie wiemy, co zrobić. Sensowniej wybrać jakość niż iść na ilość.

Tags: zabawki, dzieci, lalki