Grania czas! Sprawdź nasze podpowiedzi

Posted on 12/06/2022 12:34pm

Istnieją rodzice, którzy twierdzą, iż ich dzieci spędzają całe dnie na nierozsądnym marnowaniu czasu przed monitorem. Widocznie nie dotarły do nich informacje, że odpowiednia „dawka” czasu spędzonego z padem w dłoni, nie nie jest w stanie nikomu zaszkodzić . Na dodatek ma wiele zalet. Udowodniono, że osoby grające w gry są w stanie przyswoić znacznie więcej informacji, na dłużej je zapamiętują oraz stają się bardziej inteligentne.
W sklepach znajdziemy gry pozwalające na rozwijanie wyobraźni, logicznego myślenia czy umiejętności planowania. Gry, które stymulują rozwój dziecka. Mały Antek, który dziś staje na podium w grze samochodowej, być może kiedyś zostanie kierowcą Formuły 1.

Może więc warto zdecydować się na zakup konsoli?

Tym bardziej, że właśnie pojawiła się jej nowa wersja. A razem z nią, za sprawą gry Driveclub możemy poczuć świat najlepszych samochodów sportowych.

Z pewnością zaciekawi Cię ta oryginalna witryna (https://www.interwiedza.pl/szkolenia/ladowarki-jednonaczyniowe-kl-i/) na ten wątek, więc nie czekaj - kliknij tu i zobacz szczegóły na taki temat.

Co ciekawe, nasze zmagania mamy możliwość obserwacji z punktu widzenia kierowcy, dzięki czemu możemy poczuć się tak, jakbyśmy sami sterowali autem. Autorzy gry zadbali nawet o takie szczegóły, jak wchodzenie do samochodu, otwieranie drzwi a nawet zapinanie pasów.Jak wiadomo, i tak za dzień czy dwa konsolę polubi reszta rodziny. Dla taty, wspaniałą odskocznią będzie gra the evil within, w której w końcu będzie miał możliwość spełnienia swych dziecięcych marzeń i poczucia się jak prawdziwy bohater z nadprzyrodzonymi umiejętnościami.

Zdumiewająca fabuła – to uzasadnienie dla którego wskazane jest przyszykować miejsce na regale dla tej ciekawej gry.

Mamy z kolei, poprzez przyjemnie wyczerpującą zabawę, zadbają o figurę, a przede wszystkim dobrą zabawę. Bo konsola to także zaskakująca i interesująca alternatywa dla siłowni. Konsola do gier wyposażona jest w czujnik ruchu, pozwalający na ruch przed ekranem. Łączymy więc przyjemne z pożytecznym – chwile relaksu z gimnastyką. Zgoda, nic nie jest w stanie równać się z ruchem na świeżym powietrzu, ale gdy deszcz za oknem... Podczas owych dni, kiedy pogoda nie zachęca nas do wyjścia na dwór możemy zapomnieć o nudzie. Dzięki grom przeniesiemy się w świat fantazji, w inny świat, gdzie wszystko dzieje się zgodnie z naszymi oczekiwaniami. Emocje gwarantowane!