Jak odziewać bobasa?

Posted on 03/09/2019 8:20am

Ubieranie dzidziusia nierzadko napawa strachem młodych rodziców. Boją się, że przy wkładaniu którejś części odzienia uszkodzą drobne ciałko bąka.


Ważne więc, gdy odzienia prędko oraz łatwo ubierają się a także ściągają.
pajacyki niemowlęce
Author: Shutterstock
Source: Shutterstock


Unikajmy ubrań, które trzeba prać ręcznie i prasować, na takie akcje matka nie ma czasu. Wybierajmy ubranka z naturalnych włókien. Należy uważać na sterczące szwy a także uciskające metki.

Czy spodobał Ci się ten tekst? Jeżeli tak, to zobacz jeszcze szczegóły w serwisie automaty zarobkowe, ponieważ one także mogą okazać się dla Ciebie bardzo interesujące.

Teraz zostaje tylko kwestia odpowiedzi na pytanie, jak ubierać niemowlaczka, by nie było mu ani zbyt gorąco, ani za zimno. Typ ubranek powinniśmy rzecz jasna dopasować do aury, warunków panujących na dworze i do okazji zobacz na stronie. Eleganckie ubranka dla dzieci wkładamy na szczególne okazje. Zanim ubierzemy niemowlaka musimy oszacować temperaturę powietrza jak też okoliczności panujące za oknem, kiedy wybieramy się z maluchem na przechadzkę.


Najbardziej funkcjonalne są ubranka jednoczęściowe. Pajacyki niemowlęce posiadają napy z przodu a także w kroku, co gwarantuje łatwą wymianę pieluszek kompletna oferta ubranek dla dzieci. Układ kostny malca jest bardzo delikatny, zatem ważnym jest, aby jednoczęściowe ubranie nie było zbyt ciasne w nogach i stopach, uniemożliwiając prawidłowy wzrost dzidziusia.

Jeżeli zaciekawił Cię prezentowany materiał, przeczytaj szybko ten świeży materiał (http://www.pischool.pl/podstrona/14/) - on też jest warty uwagi, zatem na pewno się nie rozczarujesz!

Bluzki wkładane przez głowę powinny posiadać szerokie wycięcie albo ponadplanowe zapięcia na ramionku.
Niemowlaki bardzo nie lubią, gdy coś się im wkłada przez głowę oraz ramionka, w szczególności tuż po urodzeniu, kiedy mama nie ma jeszcze stosownej wprawy. Kapitalną sprawą jest zakup tzw. body, które oprócz zatrzasków w kroku, upraszczających przewijanie, dodatkowo wyposażone są w napy na ramieniu.

Tags: dziecka, ubranka, części, maluch