Jaką rzecz można sprawić synowi?

Posted on 28/02/2020 11:25am

Sam nie wiem jak ty szanowny rodzicu, lecz sam mam bardzo często wielkie problemy z tym, aby po prostu zakupić coś kapitalnego swojemu synowi. Jednakże tak czy siak koniec końców jakoś mi się udaje. Sądzę, iż zbyt często uważamy, że porządna zabawka automatycznie musi być droga.


A przecież klocki lego duplo, które kupiłem swojemu dziecku na gwiazdkę nie były znowu aż takie drogie. Można śmiało powiedzieć, iż zdziwiłem się, że wydałem stosunkowo małe pieniądze.


figurka z klocków na pojeździe
Author: pangyuliu
Source: http://www.flickr.com
W jaki sposób to zrobiłem? Cóż, zapewne nie odkryję Ameryki, jeśli napiszę, iż najzwyczajniej zakupiłem klocki - Duplo, ale także lego creator, w jednym z e-sklepów lego disney . W wielkim błędzie są tacy rodzice, którzy wychodzą z założenia, że najbardziej odpowiednim rozwiązaniem jest to by porozglądać się po stoiskach w centrach handlowych.

Przecież bardzo dobrze wiem po sobie, że jeśli wchodzą w rachubę klocki Lego, to we właśnie e-sklepach możemy nareszcie zakupić po niższych cenach zabawki.

Akurat mój syn był uradowany z lego, więc cena jest OK, lecz także cała reszta. Warto także nadmienić, iż w sumie wcale nie można powiedzieć, że bardzo długo czekałem na Lego. A więc zasadniczo sklepy internetowe cechują się szybkim tempem wysyłki.

Można śmiało powiedzieć, iż osoba, która chciałaby sprawić ogromną niespodziankę dla własnego dziecka, naprawdę nie będzie oczekiwała całymi dniami na klocki lego chima i szereg innych okazów- Możesz mi zaufać, drogi rodzicu - w końcu jestem w 100% obiektywny, to nie podlega dyskusji.


klocki lego
Author: dierk schaefer
Source: http://www.flickr.com
Chciałbym także przypomnieć, że bardzo często zasypujemy dzieci fantastycznymi zabawkami (hurtownia zabawek), o których w dzieciństwie nawet nie marzyliśmy, ale potem tak czy siak nie doglądamy własnej pociechy. A to najzupełniej nieodpowiednie rozumowanie - w żadnym razie nie powinieneś miewać co do tego jakichś wątpliwości. Mocno się dziwię takim rodzicom, którzy w zupełności deprecjonują rangi bawienia się ze swoimi dziećmi.

Naturalnie potrafię zrozumieć choćby konieczność ciągłego pracowania, ale dziecko to dużo obowiązków, którym należy sprostać. Mam ogromną nadzieję, iż sprostasz takowym wyzwaniom.

Tags: dziecko, rodzice, dzieci, pieniądze, e-sklepy, Mikołajki, sklepy, możliwość