Lego Super Heroes – gratka dla fanów mega bohaterów

Posted on 06/03/2019 7:13pm

Superbohaterowie to postacie ukochane przez każdego malucha, które w ogóle się nie starzeją. Komiksami z serii Marvel zachwycają się dzieci w każdym kraju już od wielu lat i nie zapowiada się na to, by ich popularność miała w najbliższym czasie w jakikolwiek sposób się zmniejszyć. Trend ten zauważyła znana firma Lego i wypuściła na rynek serię lego super heroes, która tematyką nawiązuje do postaci tych komiksów - chociażby grupy Avengers. Na dodatek, zestawy lego super heroes odnoszą się też do innych znanych postaci. Dziecko może wybierać pomiędzy Batmanem, a jego zaciętym wrogiem, Jokerem. Asortyment jest dość szeroki.
Klocki Lego z serii Super Heroes są interesującą zabawką.
konstrukcje z klocków lego
Author: Christian Stocker
Source: http://www.flickr.com
Rzecz jasna, przed zakupem trzeba zapoznać się z zaleceniami firmy dotyczącymi najlepszego wieku dziecka. Klocki dla siedmiolatka nie będą atrakcyjne dla dziecka młodszego, jako że może sobie ono nie dać rady z ich ułożeniem. Zestawy mają ponadto jedną istotną zaletę – bawić się nim może wiele dzieci, dzięki czemu naturalnie uczą się pracy w grupach. Dodatkowo, układanie tych klocków jest znakomitą okazją, aby rodzic spędził więcej czasu z własną pociechą. Bardzo często także dla osób dorosłych jest to rzeczywiście znakomita zabawa, w szczególności że zazwyczaj w czasie ich dzieciństwa tego rodzaju klocki istniały wyłącznie w sferze marzeń.Układanie klocków kształtuje kreatywność, uczy logicznego myślenia i co najważniejsze cierpliwości, której dzieci niekiedy nie posiadają. Jest to doskonała alternatywa dla zwyczajnych gier komputerowych, jakie aktualnie charakteryzują się tak istotną popularnością wśród maluchów. Trzeba zapytać dziecko, jakiego bohatera lubi najbardziej oraz wybrać pasujący zestaw. Tym sposobem będzie się miało pewność, że nie zostanie on przez pociechę szybko odrzucony. Klocki Lego są bezpieczne i intensyfikują rozwój dziecka.

Na dodatek, wybór w ramach serii jest faktycznie szeroki, tym samym niezależnie od określonych preferencji malucha, z pewnością odnajdzie się zestaw, który je spełni i będzie dla niego ciekawą przygodą. Sam motyw super bohaterów jest idealny dla dzieci, ponieważ każdy z nich, zarówno chłopcy jak i dziewczęta, mają swoją ukochaną postać.

Tags: motyw, firmy, Produkty, rozwój dziecka, kreatywność, chłopcy, rodzic, alternatywa