Masz w planie wczasy z dzieckiem? Dowiedz się, jakie zabawki wziąć ze sobą

Posted on 01/10/2019 7:04pm

Wakacje z maluszkiem to mnóstwo radości, ale także sporo przygotowań. Niezależnie od wieku dziecka, musimy zapakować jego ulubione ciuszki, kosmetyki, które stosuje na co dzień w domu, zwłaszcza jeżeli jest alergikiem, smakołyki na drogę, jak również zabawki, by nie nudzić się także w słotny dzień.
urlop z dzieckiem
Author: eMaluszki.pl
Source: eMaluszki.pl
Pogoda nie za każdym razem sprzyja, stąd dobrze jest mieć choćby kilka przydatnych oraz lubianych przez naszego szkraba zabawek.
Określone decyzje zależą od tego, ile nasza pociecha ma lat. Najmniej kłopotu zrobi nam mały brzdąc, który tak naprawdę najbardziej chce naszej bliskości, a do zabawy wystarczy mu gryzak czy maskotka. Jednakże bez wątpienia przyda się również karuzela do łóżeczka turystycznego (poznaj szczegóły), która nie zajmuje dużo miejsca, a uspokoi naszego malucha pozwalając mu spać. Takie karuzele to także sporo atrakcji, które zabawią malucha, w czasie, gdy ty np. będziesz przygotowywać was do wyjścia w celu zwiedzania miasta. Kilkuletni szkrab potrzebuje czegoś, co przyciągnie jego uwagę. Podczas wyjazdu sprawdzą się wielobarwne klocki plastikowe, z których wspólnie z rodzicami może stawiać różne budowle, za każdym razem tworząc inne konstrukcje. To zabawa, która nigdy się nie nudzi. Jeżeli pojechaliśmy nad morze, możemy zabrać też zabawki, które sprawdzają się na zewnątrz, np. szpadelki, wiaderka i foremki do piasku albo latawce, gdyż nad morzem zazwyczaj jest wietrznie, dlatego będą czekać was naprawdę fajne chwile, gdy w końcu wzlecą w powietrze.
sprawdź szczegóły
Author: Hebe Aguilera
Source: http://www.flickr.com
Starszakom zaś warto jest zabrać jakąś książkę i gry planszowe, w które wspólnie zagracie, gdy wrócicie już do pokoju hotelowego bądź do domku letniskowego.
Jednak pamiętaj, by będąc na wczasach korzystać przede wszystkim z uroków miejsca, w jakie pojechaliśmy. Bez wątpienia jest tam wiele zabytków, które warto jest zobaczyć i atrakcji, jakie zapewnią nam sporo radości. To będą z pewnością wyjątkowe chwile, które warto jest uwiecznić aparatem fotograficznym, by podczas zimowych miesięcy móc oddać się radosnym wspomnieniom. A zabawki włóżmy do torby, którą będziemy mieć przy sobie, aby od razu po przyjechaniu do wybranego miejsca móc czymś zająć swoją pociechę, a my wówczas spokojnie rozpakujemy bagaże oraz przyszykujemy coś do jedzenia.

Tags: rodzice, zabawki, dzieci