Najbardziej korzystny sposób, żeby pokonać nudę – pograć w grę. A jak zła pogoda za oknem – odpowiedź ta sama!

Posted on 02/09/2019 7:27am

Co robić, gdy za oknami plucha, kiedy musimy pozostać w domu? Jest z pewnością bardzo dużo sposobów, by dobrze spędzić ten czas i nie rozmyślając o tym tym, jak o skazaniu czy zsyłce do pracy. Powinniśmy przyjąć to to jako możliwość spędzenia wolnego czasu tak, jakbyśmy na pewno tego nie zrobili, gdyby słońce świeciło za oknami. No więc, co robić w taki dzień? Grać!
gra w scrubble
Author: Edsel Little
Source: http://www.flickr.com
Gry nigdy się nam nie znudzą, gdyż oferują wiele możliwości. Można zagrać na komputerze, ale także w planszówki. Może pograć też w swoje wymyślone gry z przygotowanymi przez siebie przepisami i innymi pomysłowymi dodatkami. Można pograć o pieniądze, można po prostu pograć bez rywalizacji i innych rzeczy. Gry zapewniają nam dobrą rozrywkę, a co więcej, są przeznaczone dla każdego. Nieważne, czy jest młodym czy starszym człowiekiem – każdy może sobie zagrać, każdy też może czerpać przyjemność z tego (dla gracza: akcesoria dla graczy).Co prawda, jeśli chodzi o gry to rozróżnić można ich rodzaje właśnie pod kątem wieku. Najstarsi zagrają zapewne w planszówki lub być może w jakieś jeszcze inne, które nie są znane zbyt dobrze. Najmłodsi zaś wyciągną swoje tablety i zaczną grać w najnowsze i najbardziej zaawansowane gry na tablety, czy smartfony. Możliwości mają bardzo dużo, gdyż grać właściwie można na każdym sprzęcie.

Absorbujący tekst? Jeżeli tak myślisz, kliknij bez ociągania ten odnośnik, gdyż w witrynie, którą tutaj znajdziesz, też jest coś ciekawego!

Najczęściej wybierane są konsole, ponieważ one też oferują najlepsze gry i najwyższy poziom zaawansowania. Niemniej, w obecnych czasach można grać właściwie na wszystkim, chociażby na smartfonie. Nie potrzeba nawet kupować konsoli, jeśli lubimy po prostu trochę pograć, w wolnym czasie. Ciekawie by było, gdyby ludzie starsi porzucili swoje planszówki na rzecz gier komputerowych. To samo zrobiliby najmłodsi, lecz w druga stronę. Ciekawe, jakby zareagowali na tę zmianę. Masz ochotę zagrać? Idealnie dla Ciebie - wciągające gry do pobrania i CD-key.

Nie wiadomo do końca, ale na pewno byłoby to bardzo pouczające doświadczenie. No bo kto powiedział, że tak musi być, że dorośli grają w swoje ulubione gry, a młodzi, w to, co jest aktualnie na czasie. Tak to wygląda, ale to nie musi być norma. Wydaje się, że taka zmiana doświadczeń przydałaby się jednej, jak i drugiej stronie. Dorosłym, żeby zobaczyli czym są te „gry”, a także dla młodych, ponieważ są zbytnio uzależnieni od elektroniki. Gry planszowe trochę sprowadziłyby ich na ziemię.

Tags: gry, konsole, gry planszowe, gry komputerowe