Niezbędne gadżety każdej brzemiennej kobiety

Posted on 19/03/2022 7:42am

Tak właściwie ciążę możesz przejść bez nadto wielu ponadplanowych sumptów. Jeżeli jednak możemy pozwolić sobie na uproszczenie sobie żywota, to czemu nie.
A zatem, w jakie akcesoria ciążowe trzeba się wyposażyć? Ciążowa poducha w układzie rogala - bezkonkurencyjna, podczas gdy ciężko znaleźć ci wygodną pozycję do SPAnia czy najzwyczajniej pragniesz się zrelaksować. Poduszeczka wspaniale dopasowuje się do sylwetki, umożliwia wsparcie dla brzucha jak też głowy. Co ważne, przyda się też po porodzie, jako że możesz się na niej kłaść razem z bobasem czy wykorzystać w trakcie karmienia piersią. Kiedy pasy bezpieczeństwa w pojeździe przeszkadzają ci i z tej przyczyny odmawiasz ich zapinania, bezwzględnie zaopatrz się w stosowny adapter . Dzięki temu rozwiązaniu zdołasz zapiąć pasy tak, że nie będą uciskały na brzuch (również w trakcie potencjalnej kolizji, co mogłoby być niezwykle niebezpieczne dla dziecka).


maskotki
Author: Jeanne Michelle Smith
Source: http://www.flickr.com


Kiedy cierpisz z przyczyny bóli pleców, podtrzymujący brzuch pas ciążowy z pewnością przyniesie ci ulgę. Ów pas odciąża kręgosłup a także pomaga podtrzymać poprawną postawę. Trzeba pamiętać, iż noszenie pasa w czasie ciąży pomaga rychlej powrócić do dawnej figury po urodzeniu dziecka.

Materiał analizujący tę problematykę jest bardzo wnikliwy, jednak dobrze byłoby poznać to pod innym kątem. My zalecamy to omówienie (https://e-plastyczny.pl/markery-i-pisaki).

Następny sprawdzony wynalazek dla pań w zaawansowanej ciąży to wstawka do dżinsów, dzięki jakiej można nosić swoje ukochane ubrania, nawet gdy brzuch o wiele się już powiększy.
Masz ambaras z zapięciem stanika? Jeżeli jeszcze nie wymieniłaś go na nowiusieńki - o większym numerze - świetnym podejściem może okazać się genialny przedłużacz do biustonosza. Dzięki takiemu podejściu obwód pod piersiami zwiększysz o 3 haftki.

Tags: SPA, dziecka, akcesoria