Ochrona naszego niemowlaka w trakcie jazdy

Posted on 27/05/2020 7:49am

Gdy jedziemy samochodem najważniejsze jest bezpieczeństwo. dorośli powinni, z pewnością zapinać pasy, zaś maluchy powinny mieć dobrze dopasowane fotele.


Obecnie znajdziemy mnóstwo propozycji pewnych fotelików, lecz, jak się nie zagubić?


Analizy bezpieczeństwa, pokazują, iż wzorowe foteliki dla maluchów, to takie, które są dopasowane do ich wielkości, wagi i lat.
sklepy internetowe
Source: http://www.sxc.hu/


Jednak wzrost pozostaje najistotniejszy. Poza tym, że fotel powinien być dobrany do danego dziecka, musi także pasować do auta, aby można było go osadzić równo.

Masz zamiar dowiedzieć się większą ilość informacji na ten temat? Jeżeli tak, to kliknij tu i zdobądź cenne info (https://visaandwork.com/zatrudnianie-cudzoziemcow/) - na pewno ono także będzie według Ciebie pasjonujące!

Przeczytajmy również zaświadczenie bezpieczeństwa, jakie powinno być załączone przy każdorazowym fotelu.


Na rynku, zauważymy foteliki montowane przodem albo tyłem do toru jazdy. Który jest odpowiedni? Według analiz, dla małych dzieci, najtrafniejszy okazuje się fotelik, który zamontujemy tyłem do toru jazdy.

Przechodząc do meritum kwestii - ta praktyczna propozycja (https://tablicowo24.pl/kategorie/potykacze/) przedstawia nieco odmienny punkt widzenia na tę sprawę, niż to jest napisane w tekście, który w tym momencie przeglądasz.

Specjaliści, sądzą, iż ta pozycja jest najbezpieczniejsza i trzeba tak przewozić dzieci jak najczęściej. Warto zwrócić uwagę, także na foteliki obrotowe, które można obrócić do tyłu lub w przód. Oprócz tego najlepiej zamontować fotelik, na środku tylnej kanapy. Absolutnie nie na przednim miejscu!


lego
Author: Betsy Weber
Source: http://www.flickr.com


dziecko przed telewizorem
Author: Sarah Joy
Source: http://www.flickr.com


Często, nie wiemy, iż foteliki, mogą posiadać też datę ważności. Użytkowane latami deformują się, a elementy nagrzewane przez słońce tracą swoje właściwości.
Na końcu pozostaje dobrać odcień, jeśli chodzi o zachowanie schludności, sprawdzi się stanowczo czarny.


A jeśli posiadamy już odpowiedni fotelik, potrzebujemy zatrzasnąć pasy nam i maluszkowi i odjechać w świat.

Tags: fotelik, certyfikat, dorośli