Upominki inne niż wszystkie – jak zaskoczyć siedmiolatka?

Posted on 29/11/2018 9:15pm

Zbliżają się urodziny twego siedmiolatka, pragniesz czymś zaskoczyć dziecko, które praktycznie już wszystko posiada. Lego, lalki, kuchenki, układanki, laptop… Czy może być coś jeszcze, co sprawi dziecku radość? Owszem, podpowiadamy!

Urodziny
Author: Sakena
Source: http://www.flickr.com
dziecka to aktualnie wyzwanie. Kupienie oryginalnego prezentu, który sprawi radość na dłużej, wcale nie jest takie proste. Ciekawe są gadżety elektroniczne, trudno przebić czar gier komputerowych i zainteresować siedmiolatka czymś innym. Sprawy nie upraszcza ciągły wyścig między dziećmi o to, które ma coś lepszego aniżeli inne. To niestety normalne i nie można tego uniknąć. Porozmawiaj z synkiem lub córeczką, że takie ściganie się z rówieśnikami do niczego dobrego nie prowadzi. Postaraj się uczyć latorośl, że najlepsze upominki są dane z serca oraz nie muszą być „naj” w każdej kategorii, ażeby koledzy jak też koleżanki umierali z zazdrości. Jednakże najlepsze prezenty to te, które wymagają od rodziciela wspólnej rozrywki z dzieckiem. W codziennym zabieganiu dzieciom w najwyższym stopniu brakuje naszej obecności. Oto podarunki, które zaskoczą latorośl.

Czy przeczytany wątek jest interesujący, ale masz chęć na następne? Chcesz poznać link do witryny? Zatem zachęcamy - należy wyłącznie najechać myszką.

Deskorolka – bądź czynny z latoroślą. Oderwij dziecko od komputera! Podaruj mu zdrowie oraz aktywność. Deskorolka to super frajda. Wyjdźcie na dwór, możecie wespół uczyć się jeździć. Nie zapomnij tylko o kasku. Bez tego ani rusz. To wspaniały prezent i dla chłopaków, i dziewczynek. Deska może być przecież różowa! Jeśli nie deska, to rolki. Każda zachęta, by wyjść na dwór, będzie dobra. Łamigłówki dla dzieci. Pamiętasz frajdę z kostki Rubika? Jest to ponadczasowa łamigłówka, która sprawi, że będziesz się z potomkiem dobrze bawić. No właśnie, ty z latoroślą, dlatego że na pewno w pierwszej kolejności pokażesz mu, jak się tą kostkę układa.Kolejną propozycją są Puzzle. Czy 1000 elementów układanki z ukochanymi bohaterami wystarczy na wspaniały familijny, urodzinowy wieczór? Gumki loom bands - są pewne przedmioty, których nie można mieć za dużo. Taki podarunek zawsze sprawi radość. Tym bardziej, jeżeli ty będziesz bawić się z dzieckiem. Teraz modne są loom bands. Gumki to nie tylko bransoletki dla dziewcząt, to wszelakiego rodzaju stworki, zawieszki. Zabawa dla dziewczyn i chłopców, w którą z sukcesem dadzą się wciągnąć rodziciele. Odwiedź sklep internetowy z zabawkami, a na pewno coś wpadnie ci w oko. Najlepszym wyborem będą zabawki Wader. Sprawdź: aktualna oferta sklepu internetowego z zabawkami.

Tags: dziecko, lalki, gadżety, deskorolka, LEGO