Rozwiązania na spędzenie wolnych dni, czyli kilka opinii o grach komputerowych.

Posted on 21/08/2020 7:36am

Każdy z nas wspomina swoje dzieciństwo. Często nasi dziadkowie mówią nam, że w ich czasach gry komputerowe były nie do wyobrażenia. Teraz jednak młodzież nie wyobrażają sobie działania bez komputerów i tabletów. Co zrobić aby te gry nie miały aczkolwiek złego wpływu na młodziaka?

Zaczynając nasz wątek
gra na komputerze
Source: pixabay.com
dla miłośników adrenaliny odpowiednią grą jest Spintires - tomb raider. Wyścigi po bezdrożach, gdzie wielkimi samochodami musimy dostarczyć towar na miejsce, może wciągnąć nie tylko mężczyzn, ale też dziewczyny. Obrazy (warto zobaczyć okazję dotyczącą produktu: drukowane obrazy) tworzy rosyjska dżungla, gdzie czają się różniące się stwory. Następnym przypadkiem jest gra komputerowa z typu przygodowych. Rise of the Tomb Raider PC zabiera nas na Syberię, gdzie wyszukamy większych rozmiarów miejsca do eksploracji. Wybierzemy tutaj pewną historię, która zainteresuje niejednego. Czy słyszeliście o filmie Mortal Kombat. Bardzo słynny film, ale tak rzeczywiście dużą furorę zrobiła gra o tej samej nazwie Mortal Kombat X. Posiadając starsze rodzeństwo nie raz widzieliśmy walki odbywające się na ekranie monitora. Ta gra rzeczywiście interesowała, bo można było zaliczać kilka poziomów, posługiwać się różnorodnymi specjalnymi ruchami.
gra na komputerze
Author: Southbank Centre
Source: http://www.flickr.com
Aczkolwiek nie jest to gra dla maluchów, gdyż znajduje się tam bijatyka i postaci, które mogą wywoływać strach. Starsi na temat mogą wyuczyć się strategicznego myślenia i szybkości. Co więcej gra ta pobudza swoją kolorystyką. Wcześniejsze swoje wersje ulepsza, rzecz jasna można wyszukać więcej ulepszeń. W tych przykładach gier można zaobserwować, że nie wszystkie gry są dla najmniejszych.


Jednak spędzenie wolnego czasu młodych ludzi i pewnego typu wyżycie się w takich grach jest ewidentnie dobrym zamiarem, niż bicie się z znajomymi na podwórku. Nie doszukujmy się tutaj ogromnej przemocy, przy robieniu tej gry brali udział specjaliści, którzy zapewne posiadali ten problem na uwadze.

Przy wyborze takiej gry zawsze musimy uważać na swojego nastolatka, bo nigdy nie wiemy jak zareaguje. Jednak te gry występują tyle lat już na rynku, że gdyby siały jakiekolwiek niebezpieczeństwo. Jeżeli mamy w planie coś bardziej spokojnego możemy wziąć pod uwagę przykładowo Symulator Farmy 2016 -

Tags: PC, dziecko, gra