Sezon Burz - kanon literatury fantastycznej wśród polskich twórców

Posted on 07/04/2019 12:00am

Obecnie czytanie książek nabrało odmiennego wymiaru. Posiadamy możliwość wykorzystywania z nowszych urządzeń elektronicznych, jakie znakomicie zastępują kilkusetstronicowe powieści, i dostęp do audiobooków, dzięki którym możemy słuchać książki w trasie. Nie da się ukryć, że tego rodzaju rozwiązania spełniły wymagania wielu ludzi i są dobrze odbierane. Należy jednak skoncentrować się na samym czytaniu, niż jego formie. Na rynku znajdziemy pokaźne ilości książek z rozlicznych gatunków literatury i każda z nich może wnieść coś do naszego życia.


książki
Author: Martin Pulaski
Source: http://www.flickr.com
Czytać należy, bezsprzecznie. Ale warto czytać dobrze. Z tego względu poświęcenie czasu na przeglądnięcie rankingów internetowych jest jednym z bardziej opłacalnych rozwiązań, jeżeli wyszukujemy ciekawego tytułu. Science fiction, powieść kryminalna czy romans to jedne z bardziej lubianych aktualnie gatunków literatury i wśród ich autorów możemy wybrać znakomitych pisarzy. Dla osób lubiących odłączyć się od powszedniości i przenieść się w kompletnie odmienny świat seria Sapkowskiego będzie kapitalna. Polski pisarz, jaki stworzył Wiedźmina
książka w formie audiobooka
Author: Denise Krebs
Source: http://www.flickr.com
dociera z powieścią do coraz to większej liczby osób i każdy, kto przeczyta pierwszy tom z wielką pasją sięgnie po kolejne. Warto mieć pojęcie, że Sezon Burz Sapkowskiego jest wstępem do całej serii. Sama pozycja nie wchodzi w skład sześciotomowego cyklu, ale tworzy pewne wprowadzenie.


Świat zaprezentowany przez autora bogaty jest w elementy fantastyki, które są w stanie zaczarować i nadzwyczaj aktywować wyobraźnię. Jeżeli interesuje nas Sezon Burz Sapkowskiego bez trudu znajdziemy ją w księgarniach. W popularnych sklepach możemy rzecz jasna nabyć audiobook bądź wersję elektroniczną osiągalną na ebooki Fonopolis. Dla ludzi lubiących tą odmianę czytania książek będzie to na pewno znakomita możliwość. Nie sposób ukryć, że czytając książki nadzwyczaj polepszamy swoją wyobraźnię i poszerzamy horyzonty. Należy o tym pamiętać i zastanowić się, w jakim momencie naszego dnia jesteśmy w stanie sięgnąć po lekturę a nie pilot do telewizora.

Tags: książki, podróże, audiobook, fantastyka