Szukasz niekonwencjonalnego sposobu na przygotowanie jakiegoś wyjątkowego stroju?

Posted on 01/01/2020 7:58am

Może zdecydujesz się na niebanalne zestawienie koszulki z minionkami z szykowną spódnicą?
Jeżeli prześledzimy blogi z modą dostrzeżemy, że istnieją naprawdę różne tendencje w zakresie kreowania ubioru.

Nie jest to oczywiście dziwne, gdyż ile ludzi, tyle przeróżnych pomysłów i skłonności w tym kierunku.

kurtka
Author: Little Bird Told Me
Source: www.ejdystrybucja.pl
Aktualnie można w różny sposób zestawiać ubrania, zależnie od tego, jakie mamy w tym zakresie preferencje. Szerokie możliwości oferuje nam bez wątpienia duży wybór rozmaitego typu ubrań, które można swobodnie ze sobą komponować. Najbardziej awangardowe pomysły uwzględniają połączenia ubrań z różnych stylów. Powinno się mieć w tym zakresie oczywiście duże wyczucie, ponieważ łatwo można doprowadzić do kiczowatego efektu - najpiękniejsze koszulki z minionkami. Jednak niektóre osoby potrafią odpowiednio dobrze komponować nawet najbardziej różne rodzaje ubrań ze sobą, tak, aby jednocześnie dobrze w nich wyglądać. Na przykład zestawia się taki element jak bluza z minionkami z wizytową spódnicą. Strój taki jest na pewno ciekawy i dosyć nietypowy.

Nie ociągaj się - jeżeli masz ochotę przestudiować dalsze wpisy (http://lemonroom.pl/inspiracje-c1-fototapety-scienne.html) na ów niebywale zajmujący temat, to wejdź w link pod spodem i przeloguj się do nowego artykułu.

Zresztą aktualnie często spotyka się zestawianie motywów z kreskówek czy też bajek z ubraniami, jakie zwykło się nosić na poważne okazje i bluzki czy koszulki z minionkami nie są w tym zakresie wyjątkiem - przejdź do juliando.pl.

Rzecz jasna w poszukiwaniu swojego niepowtarzalnego stylu może nam pomóc oglądanie najróżniejszych blogów internetowych czy magazynów, jednak najlepiej jeśli o to chodzi po prostu dłużej pomyśleć, jakie ubrania są najbardziej odzwierciedleniem naszego charakteru, gustów czy preferencji. Tylko wtedy możemy wykreować naprawdę własny, niepowtarzalny styl, bez ślepego powielania mody i cudzych pomysłów.

Tags: styl, czas, bajek