Ubranka przeznaczone dla nowiutko narodzonych dzieci - a wiąc, w co ubrać noworodka

Posted on 16/06/2020 8:01am

Nie masz pojęcia, w jakie rzeczy ubrać noworodka? Zastanawiasz się, czym różnią się śpioszki od pajacyków, czy chociażby nawet body? Jeśli tak, to idealnie trafiłeś! W tym artykule wyjaśnimy Ci, jakie są ich różnice!


Wielu "nowo powstałych" rodziców nie jest przygotowanych pod względem ubrań dla nowiutko narodzonego dziecka z jednej, łatwej przyczyny - nie wiedzą, co mają kupić.
ubranka dla noworodkow
Author: Pinio
Source: Pinio


ubranka dla noworodkow nie są skomplikowane, choć jest ich kilka rodzajów - bardzo podobnych rodzajów, które mają mylące wrażenie dla nie przygotowanych rodzicieli, zwłaszcza takich, którzy we własnym życiu nie mieli nazbyt dużej styczności z małymi noworodkami - sporo więcej zobaczysz pod tym adresem. wewnątrz tego bywają w szczególności takie ciuszki jak: dziecięce body, pajacyki, albo chociażby kombinezony i śpioszki. Czym one się tak dokładnie różnią? Oto parę podpowiedzi...


śpioszki
Author: Steven Depolo
Source: http://www.flickr.com


Dziecięce body bywają zapinane w zbiegu ud, aby podtrzymywać dobrze pieluszkę; pajacyki są na calutkiej długości rozpinane - z długim rękawkiem i stópkami; kombinezony są z ociepleniem, a jeżeli mówimy o śpioszki to, w jaki sposób samiutka nazewnictwo pokazuje, używane bywają najczęściej, kiedy maluch idzie do łóżeczka.

Jeśli w opublikowanym tutaj artykuły nie znalazłeś interesującej Cię informacji, to kliknij ten odnośnik i zobacz sam inny tego typu tekst.

Zapinane są zazwyczaj na ramionach dzieciątka. Najbardziej często do ich wytwarzania są używane takie materiały jak: bawełna, termofrota lub welur. Można je wykupić pojedynczo, lub w zestawach, zazwyczaj razem z taką kawałkiem zestawu ubioru jak Kaftanik. Zazwyczaj bywają też częścią wyprawki niemowlęcej.
Ogrom wzorów tych konkretnych śpioszków nie tylko zadowoli rodziców, ale i pobudzi wyobraźnię dziecka, gdyż dzieci tak malutkie są wzrokowcami, a im bardziej dużo barw widzą, tym lepiej.

Tags: SPA, body, ubranka, części, śpioszki