W czasie ferii i wakacji maluchy nie mogą nudzić się w mieszkaniu - należy coś im zorganizować

Posted on 08/03/2022 7:56am

Szkraby mają niekończącą się energię. Gdy jest dłuższe wolne od szkoły, to rodzice muszą w jakiś sposób zorganizować im czas, aby się nie nudziły.


Duża część naszych brzdąców w czasie ferii czy wakacji wyjeżdża z domu.


hobby


komputer
Author: PSP
Zimą jadą w góry, aby móc szaleć na nartach, a latem zazwyczaj wybierają się nad morze lub gdzieś zagranicę, by aktywnie spędzać czas na plaży. Jednakże wakacje trwają dwa miesiące, a nie każdego opiekuna stać na to, by na tak długi okres wysłać smyka na wczasy. Także nie każde dziecko ma dziadków poza miastem, gdzie miałoby możliwość szaleć całymi dniami w letnie miesiące. Dodatkowo, niektórzy dziadkowie są wciąż dość młodzi i nadal są aktywni zawodowo. Cóż wówczas począć ze smykiem, który nie powinien przecież sam przebywać w mieszkaniu, kiedy dorośli muszą iść do pracy. Fantastycznym rozwiązaniem będą półkolonie. To świetny sposób na to, aby nasz berbeć miał możliwość się czym zająć. Będzie mógł aktywnie i twórczo spożytkować swą witalność. Półkolonia jest rzecz jasna odpłatna, ale nie są to duże sumy. Za to mamy pewność, że nasze dziecko jest bezpieczne, gdyż jest pod bacznym okiem nauczycieli. Oprócz tego, pozytywem jest to, że nie będą miały czasu, by ślęczeć przed telewizorem albo komputerem.

Kliknij śmiało ten link - odnajdziesz tam tak samo niebanalne treści. To wiarygodny tekst (https://www.psychsupport.pl/), który też jest warty zainteresowania!

Półkolonie zawsze mają niebywale aktywny plan dnia.


dzieci chodzą na basen, wybierają na zajęcia do muzeów, uczą się przykładowo podstaw aikido oraz mają lekcje śpiewu. Dla każdego coś miłego. Poza tym szkrab będzie wśród znajomych, zatem z pewnością będzie mu się tam podobało.

Tags: morze, oko, wakacje, dzieci