W jaki sposób kupić sporo tańsze gry konsolowe?

Posted on 21/06/2018 7:28pm

Któż nie uwielbiałby grania na konsoli? W dzisiejszych czasach dostrzec nawet łatwo coraz większą liczbę kobiet, które na przykład ze swoimi mężczyznami całymi dniami grają w różnego rodzaju gry. Cóż, wielkie gratulacje dla mężczyzn, którzy mają akurat takie kobiety - są prawdziwym skarbem! Jednak jeżeli nawet para graczy w zasadzie nie posiada zbyt wielu środków na gry, niby skąd sfinansować swoje hobby? W końcu sytuacja finansowa typowego polskiego gracza nie jest najlepsza.
Na szczęście gry na Xbox 360 raczej nie muszą być przesadnie drogie!

konsola ouiya
Author: Cesar Cardoso
Source: http://www.flickr.com
Bardzo dobra informacja dla całkowicie niedoinformowanych graczy - prawdziwym strzałem w dziesiątkę jest obejrzenie się za grami konsolowymi w takich miejscach, gdzie to najzwyczajniej w świecie sprzedawane są sporo korzystniejsze cenowo gierki. Doskonałym rozwiązaniem jest choćby to, aby rozejrzeć się za gierkami na konsole na najróżniejszych aukcjach internetowych. Zapewne większość osób bardzo dobrze wie, że w zasadzie nie ma większego ryzyka, jeżeli w grę wchodzi kupowanie na aukcjach internetowych.

Oczywiście można się jakoś naciąć, ale jeżeli nie podchodzimy do szukania fajnych gier niejako po macoszemu, zapewne nie dostrzeżemy najmniejszych kłopotów. To jakiś mit, że jeśli kupimy grę na aukcji, to pewnie uzyskamy takową po bardzo długim okresie czekania. A do tego ta gierka będzie po prostu porysowana. Bez paniki! Nie jest trudno o Gry na Playstation 3, choć nie chodzi wyłącznie o tę konsolę, które pod naprawdę wszystkimi względami są niesamowite. To musi ucieszyć graczy z nieco mniej zamożnych krajów. W końcu niezależnie od pochodzenia, każdy lubi konsole.

A zresztą nawet jeżeli nie bardzo interesują nas te używane gry, tak czy siak moglibyśmy zakupić w serwisach aukcyjnych, chociaż także w sklepie, sporo tańszych egzemplarzy (osobiście mogę polecić takie: ). Poza tym, co pewien czas są organizowane olbrzymie wyprzedaże, np. w marketowych koszach łatwo o dużo kapitalnych gierek, które na całe szczęście nie są drogie. Zatem osoba, która myśli, iż w żadnym wypadku nie można kupić sporo taniej gier konsolowych jest w sporym błędzie. No tak właśnie jest!

Tags: gracz, gry, konsola