W życiu niekiedy przytrafiają się sytuacje, że zmęczymy swoje ciało albo uderzymy się gdzieś - trzeba wówczas łagodzić ból

Posted on 21/05/2019 7:23am

W życiu łatwo o wypadki - te małe przytrafiają się nam dość często. Jesteśmy wówczas poobijani oraz bolą nas siniaki. Warto na taki moment w mieszkaniu posiadać coś, co szybko pomoże nam zniwelować ból.


Jeżeli uwielbiamy aktywnie żyć - jeździmy stale na rolkach lub rowerze, to na pewno zdajemy sobie sprawę z tego, jak to jest przyjść do domu obolałym.


smoczki
Author: Zakwitnij!pl Ejdzej & Iric
Source: http://www.flickr.com


Należy wtedy działać natychmiast, by zatrzymać narastaniu bólu. W tym przypadku bardzo pomocne są termofory. Zazwyczaj możemy do nich nalać wrzątku, zakręcić wlew i przyłożyć do bolącej części ciała. Mamy możliwość taki termofor przyłożyć na nogi, aby mogły się rozluźnić. I nie wyłącznie po jakimś uderzeniu, ale także po stresującym dniu w biurze, aby się odprężyć. Termofory szczególnie rekomenduje się paniom, które mają ciężkie okresy. Gorąco spowoduje, że spięte mięśnie podbrzusza rozluźnią się. Da to na pewno ukojenie.


Owoce czereśni
Author: Lothar Spurzem
Source: http://commons.wikimedia.org


Nowe termofory mają w środku specjalny środek. Nie musimy zatem już napełniać ich gorącą wodą. Starczy wyłącznie włożyć je do mikrofalówki i podgrzać.

Jeśli poszukujesz analogicznych wiadomości, co te omówione w tym tekście, to w artykule (http://www.samequizy.pl/tag/harry/) znajdującym się tutaj z pewnością je odnajdziesz.

Należy tylko rzecz jasna postępować za instrukcją obsługi podaną na opakowaniu. Dzięki odprężającej drzemce pod rozgrzewającym termoforem możemy wstać pełni energii - ból może ustąpić totalnie lub w sporej części i wobec tego znów poczujemy energię oraz chęć do życia.
Należy pamiętać, aby nabywać tylko certyfikowane termofory najwyższej jaKości, aby ich stosowanie nie było niebezpieczne dla naszego zdrowia.

Tags: rower, czas, Produkty, Kości