Złodziej, człowiek z zaburzeniami psychicznymi i zwykły chłopak od aut – kto już wie, o jaką grę chodzi?

Posted on 16/07/2019 6:41am

Świat gier w obecnych czasach zdaje się tak realny, że chcemy czasem w nim pozostać jak najdłużej. Po kilku godzinach gry zamiast stawać się zmęczonym, stajemy się jeszcze bardziej chętni do odkrywania kolejnych poziomów.


Komputerowa postać
Author: Chris Isherwood
Source: http://www.flickr.com
Wydaje nam się, że rzeczywiście zanurzyliśmy się w wirtualnym świecie i tylko w chwili, kiedy gra całkowicie nas pochłania możemy sprawnie pokonywać wszystkie przeszkody, przechodzić na wyższe poziomy i cieszyć się z gry jak dziecko. A jak wiemy, takie oderwanie się od problemów rzeczywistych jest wskazane. Dlatego gta bije rekordy popularności. Gra gta 5 to świetna grafika, innowacyjne rozwiązania i co ważne genialny pomysł. Bez pomysłu, żadna gra nie pochłonęłaby graczy.

Napisaliśmy artykuł o zbliżonej treści. Znajduje się on na następnej witrynie. Wejdź więc w poniższy link i dowiedz się szczegółów (http://www.wlocie.pl/index.php/category/polityka/) z tym połączonych.Gta 5 to gra, która pozwala na funkcjonowanie w nieistniejącym w rzeczywistości mieście Los Santos, gdzie wraz z trójką bohaterów musimy próbować przetrwać w ich skórze, a nie jest to prosta sprawa. Bycie rabusiem sprowadzonym na dobrą drogę, czy pilotem w stanie spoczynku, mającym zaburzenia psychiczne albo chłopakiem, który ma za zadanie ściągać auta od wielu ludzi na zlecenie swojego szefa. Każdy z nich ma swoje sprawy i każdy z nich chce wyjść na prostą, ale nie jest to takie proste. Za to banalne jest przechodzenie ze świata jednego bohatera do świata drugiego bohatera. Jest to realne dzięki dosłownie jednemu kliknięciu. Gra jest tak
Czerwone auto
Author: Axion23
Source: http://www.flickr.com
skonstruowana, żebyśmy mogli poznać lepiej życie wszystkich głównych bohaterów. Poza tym mamy do dyspozycji tak jak poprzednio helikoptery, skutery wodne, czy auta. Można kupować broń, ale również poprawiono system walki wręcz. Co ważne ścieżka dźwiękowa perfekcyjnie oddaje to, co dzieje się w grze. Gta 5 to gra na miarę współczesnego gracza, chcącego gry, która nie daje możliwości zwolnienia tempa. Dobrze hobbystycznie znaleźć sobie jakąś grę, która pomoże nam się zrelaksować po ciężkim dniu w pracy.

Magia zła, które nie pozwala normalnie funkcjonować – spokojnie to tylko gra

Jeśli któraś gra jest zachwalana przez krytyków nie ma pewności, że graczom też się spodoba. Jednak, jeżeli powstaje następna część którejś gry, to mamy pewność, że podoba się całej masie ludzi. Co jest jednoznaczne z tym, że i fabuła i technika wykonania gry jest na wysokim poziomie. Jeżeli chodzi o kolejną odsłonę gry diablo 3 to można powiedzieć tu o świetnym poprawieniu konkretnych wersji.

Konflikt Wysokich Niebios i Płonącego Piekła wszedł na zupełnie inny poziom. Do ratowania świata przed mocą nieczystą jest pięciu bohaterów. Każda z postaci ma nakreśloną bardzo szeroko fabułę. Dzięki czemu wiemy o tych bohaterach bardzo dużo. Poza tym gra jest uzupełniona o dziennik z podróży oraz o parę innych dodatkowych opcji, których nie widzieliśmy we wcześniejszych wersjach. Zwrócono też uwagę na prostsze sterowanie postacią, dorzucono możliwość wsparcia przez towarzyszy. Dzięki ulepszeniom cała gra jest o wiele bardziej wciągająca i daje zmierzyć się z różnego typu ciekawymi wypadkami. Jeśli, więc chcemy walczyć z siłami zła, warto oddać się wirtualnym potyczkom.

Tags: gry, auta