Artykuły

Na naszej stronie znajdziesz wiele ciekawych informacji, które pozwolą Ci wychować szczęśliwe i zaradne dziecko. Chcesz dla swojej pociechy jak najlepiej, ale nie zawsze wiesz, co zrobić. My to rozumiemy i staramy się wspierać Cię pomocną radą na każdym kroku. Z nami poradzisz sobie z wychowaniem dziecka!

Zapraszamy do śledzenia naszej strony!

Zatroszcz się o czapeczkę dla szkraba już dziś, bo zima niedługo przybędzie do naszego kraju na dobre

Posted on 04/07/2022 8:49am
czapeczki dla niemowląt
Author: Piotr Drabik
Source: http://www.flickr.com
Obudziłeś się dziś o brzasku, a za oknem biały puch? Nie masz się czemu dziwować, bowiem zima każdego roku nadciąga zdecydowanie szybciej. Niestety nie jest to czas wielkich ziąbów i zaśnieżonych deptaków, jakkolwiek winniśmy się do tego przyzwoicie przygotować, tak aby nie biegać po galeriach handlowych jak zawsze.


Zwłaszcza musimy zatroszczyć się o nasze pociechy, jakie każdego dnia chodzą piechotą do szkoły.
Read more >>

Które artykuły szkolne muszą znaleźć się w plecaku pierwszoklasisty? Co jest najbardziej potrzebne?

Posted on 04/07/2022 7:52am
uczeń
Wybór odpowiednich przyborów do szkoły jest bardzo ważny, zwłaszcza jeżeli dotyczy to pierwszaków. Każdy rodzic musi wiedzieć, jakie rzeczy zapakować do tornistra swojej pociechy, szczególnie jest to ważne w pierwszych dniach szkoły. Wychowawcy najczęściej dają wykaz potrzebnych pomocy szkolnych, dobrze natomiast wiedzieć, co stanowi podstawę wyprawki dla pierwszoklasisty.
Read more >>

Pokój dziecięcy - magiczny raj i prawdziwa oaza wyobraźni

Posted on 03/07/2022 8:49am
pokój-dziecka
Author: amy gizienski
Source: http://www.flickr.com
Zapatrywania najmłodszych zwykle nie są zbyt wygórowane. Odświeżenie ścian lub zmiana tapety, zwykłe przemeblowanie, czy zakup kilku nowych dekoracji, takich jak dywan i pluszaki, może stworzyć autentyczny, mały raj dla naszych dzieci, co zaowocuje niezwykłą radością i uśmiechem.
Read more >>

Jak stać się fotografem?

Posted on 28/06/2022 7:50am
dziecko - wizja
Author: jurek_jjt
Source: http://www.flickr.com
Kolejny nudny dzień za biurkiem w korporacji inspiruje cię do rozważania dochodowości hodowli alpak? Nim rozpoczniesz na na serio poszukiwać chaty w Bieszczadach, rozważ, czy nie wystarczyłaby ci trochę mniej restrykcyjna zmiana .
Read more >>

Z jakiej przyczyny pościel Kraina Lodu jest niedawno tak wyjątkowo modna w licznych sklepach?

Posted on 27/06/2022 12:54pm
bajkowe motywy
Author: Tom Page
Source: http://www.flickr.com
Niewątpliwie dzisiaj jest nadzwyczaj dużo niesamowicie kultowych bajek, jakie kroczą do historii nie tylko polskiego, ale też światowego kina. Starczy chociażby pomyśleć o niesamowicie popularnej bajce o zielonym ogrze, który mieszkał w swoim grzęzawisku do czasu gdy musiał oswobodzić pewną ślicznotkę. Historia stała się tak niezmiernie popularna, iż producenci musieli kręcić kolejne odcinki partii o ogrze, jaki przeistoczył się w czułą osobę przez tę właśnie ślicznotkę.
Read more >>

Zabawy dla dzieci autystycznych - krótki poradnik

Posted on 24/06/2022 3:54pm
Zwróć uwagę, czym bawi się Twoje dziecko
Author: www.sxc.hu
Source: www.sxc.hu
Zabawa pełni bardzo ważną rolę w życiu wszystkich dzieci. Oprócz tego, że zapewnia dzieciakowi sporo rozrywki, to również może wpływać na jego rozwój zarazem sprawnościowy, jak również umysłowy. Dzięki temu może ono zdobyć nowe umiejętności, jak również nawiązać kontakty z przyjaciółmi. Myśląc o zabawie dzieci autystycznych, należy wiedzieć między innymi o tym, iż wymagają one nieco innych form rozrywki. Najpopularniejsze gry i zabawy mogą być dla nich niewłaściwe.
Read more >>

Podziwialiśmy buty dziecięce od Befado?

Posted on 24/06/2022 3:45pm
kolejka w sklepie
Author: Beverley Goodwin
Source: http://www.flickr.com
Niektóre rzeczy mamy ukryte przed innymi. Musimy sobie wydawać sprawę z tego, że będą ubrania, które mają możliwość obserwować pozostałe osoby, lecz okazują się być także takie, które będą zakryte dla postronnych osób, ale my mamy pewność, że je założyliśmy.
Read more >>

W jaki sposób można wykorzystać przydomowy ogród aby dać dzieciom dużo przyjemności i zabawy

Posted on 24/06/2022 3:38pm
obrazeczek - dziecko
Author: Artur Nowacki
Source: http://www.flickr.com
Posiadanie swojego domu z ogrodem to marzenie wielu rodziców, ale w praktyce najbardziej korzystają na tym ich dzieci. Mieszkając w kamienicy lub bloku jednorodzinnym na jakimś osiedlu każde wyjście z maluchem musi być zaplanowane, z powodu bezpieczeństwa najczęściej pod opieką dorosłego, a i czasami w sumie nie bardzo będzie gdzie iść. Read more >>

Ciekawe place zabaw

Posted on 24/06/2022 3:33pm
plac zabaw
Author: jason wilson
Source: http://www.flickr.com
Podjęcie ogromnej ilości mniej lub bardziej ważkich decyzji co do miejsca, gdzie będą bawić się dzieci to stresujące zajęcie. Najlepszym pomysłem będzie więc zaznajomienie się opiniami przyjaciół i przyjaciółek na temat rozlicznych placów zabaw. kwestii tej raczej nie warto lekceważyć, jeśli komuś zależy na tym, aby maluch miło spędzała czas. Warto pamiętać jak wielorakie bywają place zabaw. W sieci nie brakuje użytkowników, którzy na pewno z chęcią podzielą się własnymi doświadczeniami z odpowiednimi typami przeróżnych placów zabaw tematycznych, jak i zwykłych.
Read more >>

Te aplikacje z pewnością spodobają ci się, są bardzo ciekawe oraz dostarczają wielu emocji

Posted on 24/06/2022 3:26pm
gry komputerowe
Author: Jovial Joystick
Source: http://www.flickr.com
Po gry na komputer sięgają w równym stopniu mężczyźni, jak także kobiety. Użytkowniczki komputerów nierzadko decydują się na gry logiczne i strategiczne, nie mniejszym zainteresowaniem cieszą się u nich symulatory życia, gry przygodowe czy ekonomiczne. Mężczyźni częściej sięgają po gry, które dostarczają mocnych wrażeń. Jakie gry komputerowe kupują panowie?
Read more >>

Wynajem Mikołaja w okresie bożonarodzeniowym

Posted on 24/06/2022 3:12pm
Mikołaj z prezentami
Author: U.S. Army Corps of Engineers Europe District
Source: http://www.flickr.com
Swego rodzaju standardem w sezonie Bożego Narodzenia jest wynajem Mikołaja. Mają możliwość się na to decydować klienci indywidualni, jak i duże centra handlowe. Propozycja handlowa firm, jakie przedkładają te usługi zazwyczaj pozostaje wszechstronna i poza standardowymi opcjami, typu pogawędka z pociechą i rozdanie upominków może odnosić się do innego rodzaju opcji, których zażyczą sobie klienci.
Read more >>

Rozrywki dla maluchów – które rozwiązania ma się dziś do wyboru oraz dlaczego wskazane jest z nich korzystać?

Posted on 23/06/2022 12:18pm
Spektakl, DlaMaluchów.Poznań Teatr Atofri
Author: DlaMaluchów.Poznań
Source: DlaMaluchów.Poznań
Dzieci mają bardzo chłonne umysły, w związku z tym z pewnością wskazane jest ten fakt wykorzystać i postarać się jak najbardziej owocnie wspierać ich rozwój. Na szczęście, dzisiaj świat obfituje w wiele atrakcyjnych rozwiązań, jak na przykład funkcjonalne zabawki edukacyjne czy zajęcia dla dzieci w różnym wieku, o różnej tematyce.
Read more >>

Jakie produkty dla noworodka kupić

Posted on 22/06/2022 12:49pm
smoczek
Author: Donnie Ray Jones
Source: http://www.flickr.com
Młoda mama ma sporo dylematów i kompletnie wcześniej nieznane trudności. tak samo młody tata, chociaż zależne jest to właściwie, jak jest zaangażowany w wychowywanie dziecka. Przyjście na świat potomka to zawsze coś więcej niż wielkie wydarzenie, to zmiana o sto osiemdziesiąt stopni, unikalna i niecodzienna. Całe życie staje do góry nogami, a młodzi rodzice stają się nagle odpowiedzialni za swoje dziecko. To z jednej strony paraliżująca świadomość, z drugiej ogromne spełnienie. Młodzi rodzice są zmuszeni dopilnować wielu rzeczy – począwszy od potrzeb najbardziej pilnych, po te najwyższe, emocjonalne.
Read more >>

Wygoda podczas snu

Posted on 22/06/2022 7:50am
śpiwory dla dzieci
Source: http://iltex.pl/
Możemy wymienić sporo najróżniejszych czynników które potrafią mieć naprawdę ogromny wpływ na to, jaki jest ogólny stan naszego zdrowia. Do tych zdecydowanie najistotniejszych z nich bez wątpienia zalicza się dobry sen – dość powszechnie wiadomo o tym, że złe wysypianie się w najlepszym wypadku jest powodem złego samopoczucia, choć w wielu sytuacjach może prowadzić nawet do wielu poważniejszych dolegliwości.
Read more >>

Idealny prezent dla dziecka

Posted on 21/06/2022 4:49pm
dzieci-obrazek
Author: Donnie Ray Jones
Source: http://www.flickr.com
Zakup podarunków dla pociech jest czymś, czego doświadczamy niesłychanie często, również wtedy, kiedy sami nie jesteśmy jeszcze rodzicami. Niejednokrotnie kupujemy je dla rodzeństwa, przyjaciół, rodziny czy innych osób i za każdym razem ciężko jest nam wybrać odpowiednią propozycję, jaka trafi w gust najmłodszych i da im radość.
Read more >>

Łożeczko dziecięce - na noc oraz na dzień

Posted on 15/06/2022 1:47pm
nowe mieszkania
Source: pixabay.com
W swoim łóżku maluszek spędza mnóstwo czasu - nie tylko śpi, lecz również ćwiczy obroty, siada i nierzadko energetycznie skacze. Dlatego tak ważny jest Wybór właściwego łóżeczka. Na co trzeba zwrócić uwagę podczas zakupów?


Przede wszystkim trzeba przyjrzeć się wykonaniu.
Read more >>