Ekrany 83

Posted on 11/05/2019 10:29pm

Dziś, jeśli chcielibyśmy się wyróżnić musimy znaleźć na to dobry sposób. Reklam w telewizji jest całe mnóstwo. Bardzo dużo jest również bilbordów. I pewnie sporo jest telebimów. Jednak, jeśli chodzi o telebim to reklama na nim zawsze będzie super pomysłem. Dlaczego?


Odpowiedź jest prosta, telebim bardzo przyciąga uwagę (tak jak ten: telebim w słupsku na szczecińskiej). Bilbord oczywiście trudno przeoczyć, gdy przysłania sporą część budynku, ale w końcu się do niego przyzwyczajamy i nie trzeba nawet na niego
koncert
Author: Piotr Drabik
Source: http://www.flickr.com
spoglądać, by przypomnieć sobie cóż tam na nim zostało pokazane, a z telebimami jest całkiem inaczej. Przeważnie reklamuje się na nich kilka firm, przez co suma summarum nigdy nie wiadomo czyją reklamę dostrzeżemy. Tak, więc jeżeli zależy nam na reklamie, która wyróżni naszą firmę z tłumu, to pomyślmy o kupnie telebimu o odpowiedniej wielkości. A jeśli nie stać nas na tego typu wydatek to sprawdźmy, kto jest właścicielem już zamontowanych telebimów i zapytajmy ile kosztowałoby pojawienie się reklamy naszej marki na nich. Możemy porównać kilka ofert i wybrać tę najbardziej dla nas odpowiednią. Nie tylko pod względem kosztów, ale też w kwestii lokalizacji telebimu. Trzeba zawsze, przy wszystkich reklamach pamiętać o tym, do kogo mamy zamiar trafić.

Jeżeli chcesz trafić do sporego grona odbiorców

Wiele ludzi wiele razy miało okazję oglądać jakieś wydarzenia sportowe na telebimach. U nas w kraju pod chmurką organizowane były strefy kibica z telebimami właśnie, by transmisja z jakiegoś sportowego wydarzenia mogła trafić do dużego grona odbiorców. Z tego powodu telebim jest czymś, co kojarzy się z fajnymi rzeczami. Dlatego zwracamy uwagę na telebimy, które są na ulicach i na arenach sportowych również.

A jeśli sami prowadzimy firmę i zależy nam na fajnej reklamie, to zastanawiamy się nad tym czy przypadkiem nie zacząć reklamować się na telebimie, podobnym do tego: kliknij tu. Warto rozważyć taką opcję, bo to rzeczywiście prowadzi do większego zainteresowania ze strony możliwych klientów. Oczywiście nie może to być jedyny sposób reklamowania się, ale powinniśmy swoje marketingowe rozważania uzupełnić o reklamę na telebimie. W dzisiejszych czasach jedynie dzięki właściwej reklamie można przekonać do siebie klientów. Oczywiście nasze produkty mogą być super jakości, ale najpierw musimy przekonać klientów, żeby wybrali właśnie te produkty i do tego potrzebna na jest reklama.

Tags: firmy, strefy kibica