Już niedługo czas na premierę najnowszych konsol

Posted on 21/06/2018 9:03pm

Nieubłaganie zbliżają się 2 głośne premiery – w sprzedaży pojawią się superszybkie konsole od mistrzów elektroniki. Zobaczmy, czy w rzeczywistości warto wyczekiwać na ich wejście do sklepów.
monitor połączony z xbox one
Author: Craighton Miller
Source: http://www.flickr.com
Xbox One po wielu zapowiedziach nie wywołał entuzjazmu zwolenników cyfrowej rozrywki. Eksperci oceniali produkt jako źle opracowany – wskazywano najczęściej na kiepski projekt sprzętu oraz szereg bezużytecznych funkcji. Z większą radością wyczekiwany jest Playstation 4, pochodzący ze stajni SONY. Sprzęt przypadł do gustu komentatorom i szarym obywatelom przede wszystkim sporą wydajnością. Konsola nie może funkcjonować bez produkcji, które da się na niej uruchomić. Obie konsole przyniosą graczom wiele świetnych tytułów. Wielu wydawców zapowiedziało już, że ich produkcje ukażą się również na nowych konsolach.A kto powinien sobie kupić najnowszą konsolę? Bez wątpienia ci ludzie, którzy są fanami tych platform. Zwolennicy pecetów raczej nie będą ucieszeni wydawaniem pieniędzy na sprzęt, który już w dniu debiutu będzie zacofany względem najlepszych PC.

Jeśli masz notebooka, na którym nie włączają się świeże tytuły z branży gier, pochyl się nad kupnem Xbox One (poszukaj więcej informacji tutaj: ciekawa strona) albo Playstation 4. Tą drogą stworzysz wyraźnie rozróżnienie pomiędzy dziedziną pracy (laptop) a sferą odpoczynku (podpięta pod telewizor konsola). Jeżeli chodzi o mankamenty konsol, warto na pierwszym miejscu wspomnieć o cenach.

Konsola zwykle nie kosztuje wiele, ale wszystkie gry na nią są przeciętnie dwa razy droższe od typowych pozycji na peceta. Inną wadą jest brak funkcji modernizowania sprzętu. Normalny PC można zawsze wzmocnić nowym podzespołem, takim jak np. szybszy procesor. Konsola, taka jak Xbox One, to zamknięta całość, w której nieda się nic zmodyfikować. Pomimo tego niekoniecznie pozytywnego wpisu, mam coś na osłodę. Jeżeli sprawdzisz tytuł z pewnością będziesz się dobrze bawić.

Tags: komputer, laptop, PC, monitor, gry, debiuty, premiery, fani, komputer osobisty