Na dziecięce stópki - najfajniejsze kapcie dla dzieci!

Posted on 27/06/2020 7:58am

Wszyscy rodzice dobrze wiedzą, że dzieciakom czasem ciężko jest wiele rzeczy wytłumaczyć. Dlatego też dość często dzieci biegają po domu boso. Bardzo możliwe, że jest im tak najwygodniej. Jednak , kiedy jesteśmy rodzicami wolelibyśmy, by nasze dziecko miało na nóżkach kapcie.

kapcie skórzane dla dzieci
Source: pixabay.com
Kiedy chodzi o kapcie dla dziecka to należy je wybierać z właściwym nastawieniem. Jeżeli dziecko jest rzeczywiście małe, to kapcie (pokaż więcej paputki skórzane) muszą być wkładane – tak żeby nie mogły spaść ze stópek, bo w takiej sytuacji dziecko nawet nie dostrzeże, że nie ma ich na nogach - . Dobrze byłoby również, by kapcie przypominały o postaciach z bajek. Mogą mieć wydrukowaną albo wyszytą jakąś postać z bajkilub ogółem kształtem i barwami przypominać postać z kreskówki. Dzieci wtedy z ogromną ochotą założą kapcie na stopy i nie będą po chwili ich chciały zdjąć. Dodatkowo, jeżeli kapcie okażą się miłe w dotyku i nic nie będzie nogi dziecka w nich denerwowało, to nie musimy się martwić tym, że dziecko nie zechce tego rodzaju kapci, wręcz przeciwnie samo będzie przypominało, że chce ubrać kapcie.Dla naszych dzieci

Kupując kapcie dla dziecka naprawdę najlepiej wybierać je z naszym dzieckiem. Będzie nam później łatwiej przekonać dziecko, by wkładało kapcie na stópki. To istotne, żeby dziecko po pierwsze wyszukało sobie kapcie, które z powodu wyglądu mu przypadły do gustu i oczywiście takie, które będą pasowały na jego stopę - -> kliknij. Powinniśmy również nie zapominać, że jeżeli kupujemy kapcie dla dziecka do szkoły to najlepiej żeby były to wkładane buciki. Nie ma żadnego sensu w kupowaniu jakichkolwiek wymyślnych misio-kapci, czy najzwyklejszych wkładanych kapciuszków bez pięty, bo niestety nie jest to dobre w przedszkolu. Najsensowniej postawić na zwykłe, wsuwane kapcie, które mogą mieć na przykład jakiś fajny kolor.

Czy komentarze ze strony (http://www.zagga.pl/rozpinane-swetry-damskie/) były o tyle interesujące, że masz ochotę napisać własny? Nakłaniamy Cię do tego. Będzie to dla nas duża pomoc.

Do domu można wybierać, co nam się tylko spodoba, ale w szkole najważniejsza jest wygoda naszej pociechy.

zabawne kapcie dla dzieci
Author: US CPSC
Source: http://www.flickr.com
Na pewno damy radę kupić pasujące kapcie, bo jest ich rzeczywiście bardzo dużo. Wystarczy spytać w sklepie obuwniczym o dział dziecięcy i o kapcie dla dzieci, by po chwili być pośród półek z niesamowicie dużym wyborem. Oczywiście nie trzeba płacić za kapcie majątku, ale zawsze dobrze dodać te parę złotówek, do kapci z antypoślizgową podeszwą.

Tags: kapcie, kapcie dla dziecka