Niejeden rodzic chce, aby jego dziecko nie chorowało - z tego powodu warto troszczyć się o jego odporność, ale również uważać na jego uszy.

Posted on 03/11/2020 9:31am

Każdy doktor poinformuje nas, że niemowlakowi trzeba nakładać czapeczki, żeby nie zawiało mu uszów. Takie zapalenie może prowadzić do innych poważnych konsekwencji włącznie z zapaleniem opon mózgowych oraz niechcianym pobytem w klinice.
angielski
Author: marielinden4
Source: http://www.flickr.com


Aby przed tym uciec, należy dbać o maleńkie uszy naszej pociechy.


Czapka dla noworodka nie musi wydawać się zmorą (czapki dla noworodków). Dziś wykonuje się je z najdelikatniejszych materiałów, żeby nie podrażniać gładkiej skóry maluszka. Czapeczki takie muszą mieć certyfikat Wspólnoty. Należy dobrze pomyśleć, żeby nie były to tanie produkty z Azji bez odpowiedniego przetestowania. Obecnie takie nakrycia głowy bywają niezwykle miłe - zwykle posiadają wyszyte postaci z kreskówek albo przyszyte uszka, co ma powodować, że nasze maleństwo będzie prezentować się jak malutki, słodki miś.


czapka dla noworodka
Author: Arek Olek
Source: http://www.flickr.com


Filmy
Author: Robert Couse-Baker
Source: http://www.flickr.com


Gdy nasz syn jest już duży możemy nabyć mu czapki dla chłopców. Modne często są takie, które aktualnie posiadają naszyte znane w danym momencie postacie z kreskówek lub filmów (broel.pl/). Jeżeli przykładowo w multikinach mamy szansę dziś zobaczyć najnowszy film z Spidermanem to z pewnością ów motyw będzie hitem miesiąca. Pewne jest także, że mały mężczyzna za nic w życiu nie będzie chciał nosić różowej czapki.
Jeśli pragniemy, to jest wielkie prawdopodobieństwo, że będziemy w stanie kupić czapkę w zestawie razem z kominem.


Czapki ochraniają maluchy przed przeziębieniem. Dlatego należy je zachęcać do ich zakładania. Jeśli dodatkowo ładnie wyglądają, to jest to duży plus.

Tags: film, wygląd, dzieci, zestaw